bip.gov.pl
A A A K
MOPS

Instrukcja korzystania z BIP


Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej składa się z kilku podstawowych elementów:

-Menu górnego - (góra strony) gdzie umieszczono wyszukiwarkę treści oraz przyciski umożliwiające zwiększenie rozmiaru czcionki oraz zmianę kontrastu.

Poniżej znajduję się baner strony. Po bokach umieszczono loga Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy oraz Strony Głównej Biuletynu Informacji Publicznej. Klikcnięcie w nie powoduję przejście do stron głównych danych podmiotów.

-Menu głównego - (po lewej stronie witryny) zawierającego odsyłacze do najważniejszych części strony.

-Właściwej treści strony zamieszczonej w środkowej części dokumentu. W tym miejscu będą pokazywać się artykuły, oświadczenia, sprawozdania itp.

Wyboru dokonuję się poprzez najechanie kursorem myszki na dany element oraz kliknięciu go lewym przyciskiem myszki.

W przypadku problemów z wyszukaniem informacji prosimy skorzystać z wyszukiwarki treści lub wybrać pozycję "Mapa strony" z menu głównego znajdującego się w lewej części strony.

Wszelkie pytania związane z nieprawidłowym działaniem strony Biuletynu informacji Publicznej prosimy wysyłać na adres informatycy@mopsbydgoszcz.plOpublikował: Łukasz Włodarczak
Publikacja dnia: 07.04.2016
Podpisał: Łukasz Włodarczak
Dokument z dnia: 01.08.2013
Dokument oglądany razy: 3 053